Contact reprezentanți

Brașov
Vlad-Alexandru
Vlad-Alexandru Puclici Consilier vanzari B2B T: +40 742 116 111 E: vladpuclici@serstill.ro
ArgeșBuzăuDâmbovițaPrahova
Liviu Edwuard
Liviu Edwuard Pirlogea Reprezentant vânzări T: +40 755 262 375 E: edipirlogea@serstill.ro
Brașov
Mihai
Mihai Schiopu Sef departament B2B T: +40 749 430 005 E: mihaischiopu@serstill.ro
AradCaraș-SeverinGorjHunedoaraTimiș
Silviu
Silviu Mot Area Sales Manager T: +40 751 519 111 E: silviumot@serstill.ro
BucureștiGiurgiuIlfov
Lucian
Lucian Livadariu Reprezentant vânzări T: +40 754 211 199 E: lucianlivadariu@serstill.ro
BihorBistrița NăsăudClujMaramureșMureșSălaj
Dorin
Dorin Beserman Area Sales Manager T: +40 746 111 175 E: dorin@serstill.ro
BacăuNeamțSuceavaTecuciVrancea
Genis-Florin
Genis-Florin Chicus Reprezentant vânzări T: +40 749 430 018 E: florinchicus@serstill.ro
BrăilaCălărașiConstanțaGalațiIalomițaTulcea
Cristian
Cristian Drobota Area Sales Manager T: +40 749 430 025 E: cristiandrobota@serstill.ro
Alba IuliaBihorClujMureșSatu Mare
Tudor
Tudor Stoia Reprezentant vânzări T: +40 755 111 135 E: tudorstoia@serstill.ro
BotoșaniIașiRomanVaslui
Marcel
Marcel Filip Reprezentant vânzări T: +40 754 053 355 E: marcelfilip@serstill.ro
Alba IuliaSibiuVâlcea
Tudor Daniel
Tudor Daniel Harastasan Reprezentant vânzări T: +40 749 080 111 E: dan@serstill.ro
DoljMehedințiOltTeleorman
Titi Marius
Titi Marius Nicolita Reprezentant vânzări T: +40 755 259 698 E: titinicolita@serstill.ro
Brașov
Mihai
Mihai Dragu Agent vânzări finisaje T: +40 749 430 004 E: mihaidragu@serstill.ro
BrașovValea Prahovei
Ovidiu
Ovidiu Ravar Agent vânzări instalații termice T: +40 754 311 111 E: ovidiuravar@serstill.ro
Brașov
Dragos
Dragos Vladescu Agent vânzări sanitare T: +40 749 430 008 E: dragosvladescu@serstill.ro
CovasnaHarghita
Zsolt
Zsolt Katona Agent vănzâri T: +40 749 430 002 E: zsoltkatona@serstill.ro
Showroom
Claudia
Claudia Moldovan Administrator Showroom T: +40 749 430 010 E: claudiamoldovan@serstill.ro
Showroom
Alina
Alina Has Consultant Vânzări T: +40 726 631 721 E: alinahas@serstill.ro
Showroom
George
George Sandru Consultant Vânzări T: +40 749 430 012 E: georgesandru@serstill.ro